"Roger Moore" tõlge keelde eesti

Roger Moore on "Roger Moore" tõlge keelde eesti.

Roger Moore
+ Lisama

saksa - eesti sõnastik

  • Roger Moore

    Er tut so, als sei er irgendein Filmstar namens Roger Moore oder so.

    Käib ja kõnnib ringi nagu oleks mõni filmitäht Roger Moore.

  • Kuva algoritmiliselt loodud tõlked

" Roger Moore " automaatsed tõlked keelde eesti

  • Glosbe

    Glosbe Translate
  • Google

    Google Translate
Lisama

"Roger Moore" tõlked eesti keelde kontekstis, tõlkemälu