"Roheline Partei" tõlge keelde tšehhi

Miljöpartiet de Gröna on "Roheline Partei" tõlge keelde tšehhi.

Roheline Partei

Roheline Partei (Rootsi)

+ Lisama

eesti - tšehhi sõnastik

  • Miljöpartiet de Gröna

    Roheline Partei (Rootsi)

  • Kuva algoritmiliselt loodud tõlked

" Roheline Partei " automaatsed tõlked keelde tšehhi

  • Glosbe

    Glosbe Translate
  • Google

    Google Translate
Lisama

"Roheline Partei" tõlked tšehhi keelde kontekstis, tõlkemälu